Volné pracovní místo  Obchodní ředitel (ČR/Slovensko)

Lokalita Třebíč a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Řídit tým 2-3 obchodních manažerů
Tvořit obchodní strategii
Navrhovat plány rozvoje obchodu (ČR, Slovensko)
Sledovat trh s ohledem na konkurenci
Udržovat vztahy s klienty
Zpracovávat nabídky s ohledem na požadavky klientů
Sledovat vývoj obchodních projektů do uzavření kupních smluv
Vést tým s ohledem na zisk a tržby
Komunikovat s obchodními partnery a zákazníky

Požadujeme

Máte již zkušenosti s vedením obchodního týmu v technické sféře a aktivní AJ? Vzdělání či přímo praxi v energetice vítáme. Nabízíme zajímavou různorodou práci, motivační plat + prémie a benefity, služební automobil též k soukromým účelům.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Rozmanitou práci ve stabilní společnosti
Zázemí stabilní středně velké společnosti
Motivační plat 13x ročně
Roční odměny
Služební automobil také k soukromým účelům
Mobil, notebook
25 dní dovči
3 dny sick days
Cestovat po ČR i do zahraničí
Flexibilní pracovní doba
Home office ad hoc
Odborné a jazykové vzdělávání
Příspěvky na stravování
Příspěvky na sport a kulturu
Výhodný mobilní tarif
Firemní akce
Místo výkonu práce: region Třebíč

Práce z domova

Nabízíme možnost částečně pracovat z domova.

Jiná sdělení

ZAUJALA VÁS PRACOVNÍ POZICE? TAK NÁM POŠLETE AKTUÁLNÍ ŽIVOTOPIS A POVÍME SI VÍCE!